poniedziałek, 15 września 2014

Nowa odsłona AXN

AXN to popularna stacja telewizyjna należąca do medialnego skrzydła koncernu Sony. AXN posiada wiele różnego rodzaju kanałów, na których każdy widz może znaleźć coś dla siebie (przykładowo AXN Black lub AXN White). Stacja zapewnia widzom maksymalne odprężenie po ciężkiej intelektualnej pracy, zaspokaja pragnienia prawdziwych kinomanów, a także dostarcza najwyższej jakości rozrywki. AXN to nie tylko cała paleta ulubionych seriali – kanał oferuje również największe hity filmowe.


Tak jak każda stacja telewizyjna, AXN posiada swój oryginalny styl. Jednak, żeby się o tym przekonać należy samemu doświadczyć dreszczyku emocji i stałego napięcia, jakie zapewnia program poprzez godne uwagi produkcje filmowe. W ofercie AXN znajdziemy obrazy, które podbiły hollywoodzki świat. Wszystkie części „Spider-Mana”, film katastroficzny „2012” (szczególnie rozsławiony przed rzekomym końcem świata w 2012 roku), „Ghost Rider”, „Salt”, „Hancock”, „Kill Bill” (niesamowite dzieło Quentina Tarantino z Umą Thurman w roli głównej) oraz wiele, wiele innych bardzo dobrych produkcji gatunku akcji.

AXN ciągle dba o swoich widzów i stara się bezustannie zapewnić im najlepszą rozrywkę. Dlatego twórcy przyszykowali dla Was niespodziankę. Już tej jesieni na kanale AXN pojawią się nowe produkcje, które z pewnością Was zaskoczą. Tutaj nie ma miejsca na nudę, dlatego też stacja wciąż się rozwija. Tym razem AXN podbiło ulice, aby pokazać Wam jak ważny jest kontakt z widzem, a także heroizm i tajemniczość, które wciąż przenikają do codzienności. Kampania „Tej jesieni przygotuj się na więcej” zapowiada niezwykłe przedsięwzięcie. I tak też się stało. Międzynarodowa ekipa AXN rozmieściła swoje kamery na polskich ulicach. Inspiracją do ich nakręcenia była jesienna ramówka tego kanału. Szczególnie warto zapoznać się z owocami ich pracy, gdyż aż miło oglądać poszczególne sceny kręcone w znanej okolicy. Przy okazji należy wspomnieć, że wszystkie filmy powstały w Warszawie i w Krakowie. Video przygotowane przez AXN mają na celu zaskoczenie i zachęcenie do zapoznania się z najnowszą ofertą programu. Jedno jest pewne – stacja AXN nie pozwoli na nudę i przełączanie kanału.

AXN prezentuje 3 filmiki, opublikowane na Youtube:

"Więzień"


"Winda"


"Ksiądz"


Każdy z nich dotyczy zupełnie innej sytuacji, lecz wszystkie posiadają przynajmniej jedną cechę wspólną – zaskakują. Niesamowity pomysł stworzenia jednej akcji na wybranej ulicy zdecydowanie należy do udanych. Bo jak Wy byście zareagowali na bijatykę na Rynku Głównym w Krakowie z udziałem księdza? Program AXN wybrał niecodzienne sytuacje, które mimo bardzo małego prawdopodobieństwa zajścia w rzeczywistym świecie, stanowią po oglądnięciu jednak możliwą ewentualność. Wyobraźcie sobie, że siedzicie spokojnie z przyjaciółką/chłopakiem/dziewczyną przed uroczą kawiarenką i spokojnie popijacie aromatyczną kawę. Nagle z policyjnego radiowozu wypada zdeterminowany przestępca, który za wszelką cenę chce odzyskać wolność. Przecież taka sytuacja jest możliwa, choć nie myślimy o niej, z pewnością oddziałuje na naszą psychikę. Wszystko może się zdarzyć, a kanał AXN pozwala nam doświadczyć podobnych sytuacji na ekranie telewizora.

Cała kampania ma na celu zachęcenie Was do sięgnięcia po pełne napięcia filmy, które nie pozwolą szybko o sobie zapomnieć. O miłośników seriali AXN również postanowił zadbać - od jesieni emitowane będą zupełnie nowe seriale (np. „Zbrodnia” – pierwszy zrealizowany przez AXN w Polsce). Odznaczające się kreatywnością projekty twórców AXN zapowiadają naprawdę ciekawy jesienny sezon filmowy.

Więcej na: http://www.axn.pl/przygotujsienawiecej


Tekst został przygotowany we współpracy z AXN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz