Zapowiedzi WRZESIEŃ

- wrzesień -


Na pokuszenie (2017)


Premiera: 1 września
Opis: Ranny żołnierz John McBurney zostaje uratowany podczas wojny secesyjnej i trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Mężczyzna szybko nawiązuje romanse z mieszkającymi tam kobietami, co prowadzi do zawiści i sporów. (filmweb.pl)


Bracia Lumiere (2016)


Premiera: 1 września
Opis: Dokument opowiada o początkach kina i eksperymentach, które stały się podwalinami dzisiejszej kinematografii. (filmweb.pl)


Odwet (2016)


Premiera: 1 września
Opis: Nieśmiały, ale zarazem bardzo utalentowany Tim przygotowuje się do ważnych eliminacji sportowych. Chłopak chce zwyciężyć rywalizację ze swoim szkolnym prześladowcą. (filmweb.pl)


Tulipanowa gorączka (2017)


Premiera: 8 września
Opis: Podczas pracy artysta zakochuje się w młodej i zamężnej kobiecie. Planując wspólną przyszłość, kochankowie postanawiają sprzedać cenną cebulkę tulipana. (filmweb.pl)


Safari (2016)


Premiera: 8 września
Opis: Film przedstawia legalne polowania na zwierzęta w Afryce. (filmweb.pl)


The Square (2017)


Premiera: 15 września
Opis: Rozwiedziony dyrektor muzeum sztuki nowoczesnej stanie przed wielkim wyzwaniem podczas przygotowań do premiery najnowszej instalacji artystycznej. (filmweb.pl)


Mięso (2016)


Premiera: 22 września
Opis: Zmuszona do skosztowania surowego mięsa wegetarianka niepohamowanie zmienia się w kanibalkę. (filmweb.pl)


Botoks (2017)


Premiera: 29 września
Opis: Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć. (filmweb.pl)


1 komentarz: